
Malli LG Osoitteesta Lucky Miner kaivostoiminta scrypt Algoritmi jonka maksimi hashrate on 11 MH/s virrankulutuksen ollessa 12W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.74 |
| Sähkö | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Voitto | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.47 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Valmistaja | Lucky Miner |
| Malli | LG |
| Tunnetaan myös nimellä | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Julkaisu | May 2026 |
| Koko | 109 x 99 x 45mm |
| Paino | 370G |
| Melutaso | 38dB |
| Teho | 12W |
| Liitäntä | WiFi 2.4G |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |